• +371 29247171
 • +371 29 234 300
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kalnciema iela 1-k2, Rīga

Preču grozs


Apmeklētāja informācija
Informācija rēķina piestādīšanai
Piegādes informācija
Piegādes adrese ir tāda pati, kā Maksātāja adrese
Pievienot citu adresi, kā piegādes adresi
Nosaukums Preces kods Cena Daudzums PVN Atlaide Kopā
Kopā:
   

Izvēlētais piegādes veids

Nav izvēlēts piegādes veids

Informācija par piegādes veidu

Atvainojiet, jūsu pirkumam neatbilst neviens no iegādes veidiem

Kopā:
0,00 €
0,00 €
Piezīmes un īpašas vēlmes
Piekrītu lietošanas noteikumiem un maksāt par preci

Lietošanas noteikumi

Pirkšanas nosacījumi Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos interneta veikala Gastrolux.lv piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 1. Tā kā Gastrolux.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 2. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar norēķinu karti (tikai klientu apkalpošanas centrā Daugavgrīvas ielā 31, korpuss13, Rīgā).
 3. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.
 4. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no diviem preces saņemšanas veidiem:
 5. Bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta klientu apkalpošanas centrā Aisteres ielā 11, Rīgā;
 6. Kurjera piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.
 7. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad Gastrolux.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
 8. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 9. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Gastrolux.lv saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai tā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu (piemēram, datorā instalētas papildus programmas). Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,vai pa tālruni: +371 27860232, norādot pasūtījuma numuru un datumu.
 10. Ja garantijas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces bezmaksas garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Preces garantijas apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegti garantijas dokumenti, ar atrunātiem šīs preces garantijas apkalpošanas nosacījumiem - elektroniskā pavadzīme, kura, tajā gadījumā, ja kaut vienai no pasūtījumā esošām precēm piemērojama garantija, vienlaicīgi ir arī garantijas talons. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Garantijas dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. Garantijas dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā garantijas dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
 11. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
  1. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
  2. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA Materm saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.
  3. Mārketinga aktivitātes:
  4. Saskaņā ar 7.punktu, klientam ir tiesības atteikties no pirkuma. Šajā gadījumā Gastrolux.lv atgriež klientam atpakaļ par pirkumu iztērēto naudu.
 12. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā Gastrolux.lv, Jūs automātiski piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu gan no Gastrolux.lv, gan no tā partneriem.
 13. Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā:
   1. 2.e-pasta beigās spiediet uz "Atteikties no Gastrolux.lv jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanas" - izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.
   2. 3.sūtiet mums ziņu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  - izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.
 14. Dāvanu kartes lietošanas noteikumi ir pieejami šeit.