Pirkumam virs 100EUR piegāde Latvijā par brīvu!
Garantija 2 gadi
Tel. +371 67 860 232

GASTROLUX BIOTAN

piile 200Augstākās kvalitātes virsmas pārklājums ar bimodāliem materiāliem, izmantojot NANO tehnoloģiju!

Pīles, zoss un citas gaļas cepešu, kā arī zivs pagatavošanai. Ļoti piemēroti sautējumu vai plova gatavošanai gan cepeškrāsnī, gan uz plīts.
Var lietot uz apaļas vai ovālas sildvirsmas.
Piedāvājam trīs dažāda izmēra cepešpannas (pīles), komplektā iekļauts stikla vāks.

Izmēri: H16cm/33x22cm, H20cm/46x26cm, H13cm/46x26cm.

Ir noliktavā

Cepešu pīle ar vāku 7cm / 46x26cm

Preces kods: 841

Īpaši piemērotas pīles, zoss un citas gaļas cepešu, kā arī ...


111,00 €
Preces izmērs:
Augstums: 7cm
Platums: 26cm
Garums: 46cm
Virsma:
Preces informācija
Ir noliktavā

Cepešu pīle ar vāku 11.5cm / 39x22cm

Preces kods: 800

Īpaši piemērotas pīles, zoss un citas gaļas cepešu, kā arī ...


121,00 €
Preces izmērs:
Augstums: 11,5cm
Platums: 22cm
Garums: 39cm
Virsma:
Preces informācija
Ir noliktavā

Cepešu pīle ar vāku 13.5cm / 46x26cm

Preces kods: 900

Īpaši piemērotas pīles, zoss un citas gaļas cepešu, kā arī ...


154,00 €
Preces izmērs:
Augstums: 13,5cm
Platums: 26cm
Garums: 46cm
Virsma:
Preces informācija

Vienā gabalā izlietie no Bioloģiski vērtīgiem minerāliem BIOTAN pārklājums tiek izgatavots no bioloģiski vērtīgajiem minerāliem, kurus daba ir radījusi miljonu gadu laikā vieglas mineralizācijas procesā.

Speciāls sakausējums

Turot rokās Gastrolux trauku, Jūs jutīsiet kvalitāti tā svarā. Profesionālie trauki nav vieglākie.

Viskozās vielas nepieķeras

Tādas viskozas vielas kā medus vai eļļa nepieķeras pārklājumam, jo to sedz bimodāli materiāli, kas uzklāti ar NANO tehnoloģijas palīdzību.

Noņemamais rokturis

Jebkurai pannai ir iespējams uzstādīt noņemamo rokturi, kurš ir drošs, stabils un absolūti nekustīgs lietošanā.

No Bioloģiski Vērtīgiem Minerāliem

Gastrolux izmanto bioloģiski vērtīgus minerālus, kurus daba ir radījusi miljonu gadu laikā vieglas mineralizācijas procesā.

Augstākās kvalitātes virsmas pārklājums ar bimodāliem materiāliem, izmantojot NANO tehnoloģiju!

Gastrolux kvalitāte un īpašībasGastrolux - Biotan ir sena, tradīcijām bagāta Šveices kompānija, kuras kvalitāte tiek atzīta par vienu no pasaulē labākajām.

Veselīgai cepšanai un gatavošanai

Jau gadu desmitus Gastrolux® dedzīgi nodarbojas ar novatoriskiem materiāliem un uz nākotni tendētiem "hightech" paņēmieniem. Ar pasaules jauno Biotan® un pazīstamo Nano® tehnoloģiju mēs savienojam divas inteliģentas dabas iedvesmas vienā jaunā virsmas pārklājumā - Jūs gatavojat īpaši saudzīgi un bez taukvielām.
Kopā ar uztura ekspertu ieteiktajām eļļām Jums ir labākais pamats veselīgai gatavošanai. Esam uzmeklējuši Jūsu vajadzībām ļoti augstvērtīgu un garšīgu eļļu. Izmēģiniet, cik garšīga ir veselība!

 

Stabila pretpiedeguma struktūra

Daudzi augi, pamatojoties uz savu īpašo virsmas struktūru, parāda iespaidīgu fizikālo efektu. Tādas viskozas vielas kā medus vai eļļa nespēj rast iespēju saķerei ar mikroskopiski mazajiem šūnas paaugstinājumiem. Šo neredzamo, gluži ģeniālo virsmas struktūru mēs atdarinājām ar jauniem bimodāliem materiāliem un nano tehnoloģijas palīdzību. Līdz ar to iegūstam mūsu traukiem īpaši vieglu tīrīšanu, un visa pamatā - ilgstošu pretpiedeguma rezultātu saudzējošai un veselīgakai gatavošanai.

 

Rapšu eļļa ar izsmalcinātu sviesta aromātu

Rapšu eļļa no Zviedrijas ar izsmalcinātu sviesta aromātu, daudzveidīgi pielietojama:
- karsto ēdienu un salātu gatavošanai,
- cepšanai, tvaicēšanai, grilēšanai un kausēšanai,
- mērcēm, salātu mērcēm, lapu un dārzeņu salātiem,
- ideāla alternatīva sviestam un margarīnam,
-  nesatur holesterīnu.
Salīdzinājumā ar citām pirktākajām cepameļļām (piem. saulespuķu) satur vairāk omega-3 taukskābes. Tās ir nepieciešamas augšanai, attīstībai, ķermeņa funkciju un vispārējai veselības uzturēšanai. Ķermenis pats nevar šos taukus ražot, tādēļ tie regulāri ir jāuzņem ar pārtiku. (apm. 10g Vital eļļas satur organismam nepieciešamo taukskābju dienas devu).

 

Arī indukcijas plītīm paredzētā pamatne

Indukcijas plīts virsmām ir īpašas prasības pret traukiem. Mēs piedāvājam paralēlu produktu līniju ar magnetizējošā tērauda dibenu - paredzētu indukcijas plīts virsmām. Trauka piemērotību iespējams viegli pārbaudīt ar magnētu – vai tas pielīp trauka apakšai. Šo pārbaudi neiztur vara, alumīnija, porcelāna un ugunsizturīga stikla trauki, kas neder indukcijas plītīm. Pasūtot katlus un pannas, Jums būs jānorāda, kura veida plītīm attiecīgais trauks būs paredzēts - indukcijas vai ne-indukcijas (gāzes, elektriskā, keramiskā vai halogēna plītīm).


 

Tituliem bagāts zīmols

Gastrolux® ir šveiciešu un dāņu ģimenes kopuzņēmums, kurš ražošanu aizsāka 2004.gadā. Šī zīmola pirmsākumi meklējami pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados, kad augsti kvalificēto Dānijas metāla apstrādes meistaru pannas nonāca Šveices tirgotāju rokās. Šveices un Dānijas inovācijas, kompetence un meistarība sanāca kopā. Mērķis tika noteikts ātri - nodrošināt klientus ar  augstākās kvalitātes pannām un citiem ēdiena pagatavošanas piederumiem.
2004.gadā Gastrolux-Biotan® tika atzīts par pasaulē izcilāko ēdiena pagatavošanas trauku, "Pasaules čempionam pavāriem" Bocuse d'Or parādot augstākos klasi pavāra mākslā.

 

Perfektums slēpjas detaļās!

Gastrolux® jaunā pārklājuma sistēma no vērtīgajiem biominerāliem garantē robustu un eļļu atgrūdošu virsmu. Līdz ar to eļļas izmantošana tiek samazināta līdz minimumam un dod Jums iespēju izbaudīt gatavošanas priekus. Izmantotā Nano tehnoloģija sniedz maksimālu slīdību. Ergonomiski un karstumizturīgi līdz 240°C. Noņemamie rokturi ir jānoņem pirms ievietošanas cepeškrāsnī! 8mm bieza termopamatne pēc DIN normām, optimāla karstuma sadale.

 

Garantijas laiks 24 mēneši

Garantijas apkalpošana notiek garantijas servisā, uzrādot šo garantijas karti, pirkuma līgumu un bojāto produktu. Garantija attiecas tikai uz bojājumiem, kas radušies ražotāja vainas dēļ. Šī garantijas neattiecas uz produkta dabisko nolietojumu, kurš nenovēršami rodas produktu lietojot, kā arī uz defektiem, kas radušies lietotāja tīšas vai netīšas vainas dēļ. Saplēstiem stikla vākiem nav garantija.

Perfektums slēpjas detaļās.
Gastrolux® skatās mūsu Zemes attīstībā miljoniem gadu atpakaļ un kopā ar Biotan® sper milzīgu soli uz priekšu.