Pirkumam virs 100EUR piegāde Latvijā par brīvu!
Garantija 2 gadi
Tel. +371 67 860 232

Cepamā panna 7cm / ø 32 cmPreces kods: 232

Cepamā panna 7cm / ø 32 cm

Preces kods: 232


93,00 €
(1)
Īpaši piemērotas sēņu ēdieniem, maltās gaļas mērcēm, gulašam, ruletēm, kā arī makaroniem un rīsiem.
Preces izmērs:
Augstums: 7cm
Diametrs: Ø 32cm
Virsma:
Rokturis:
Vāks:
Veselīgam, garšīgam ēdienam un labai garšai par prieku!
  • Augstākās kvalitātes virsmas pārklājums ar bimodāliem materiāliem-izmantojot NANO tehnoloģiju! Pamatne 8mm un malas 4mm. Ātri uzsilst un ilgi saglabā siltumu!
  • Nepiedegošs un viegli kopjams BIOTAN pārklājums!
  • Īpaši piemērotas olu, omlešu un  kartupeļu  cepšanai un ātrai ēdienu apcepšanai.
  • Ļoti ērti un ātri var atsildīt jau pagatavotu ēdienu.
  • Var cept gaļu, zivis, makaronus, rīsus, griķus un pankūkas!
  • Visērtākā un vispieprasītākā panna!
Papildus aprīkojums:

Piemaksājot Jūs saņemsiet noņemamu rokturi un stikla vāku ar metāla maliņu lielākai drošībai.
Stikla vāks ar metāla malu un karstumizturīgu līdz 240º C vāka pogu ar regulējamu tvaika noplūdi.

Vienības kastē: 1

Vienā gabalā izlietie no Bioloģiski vērtīgiem minerāliem BIOTAN pārklājums tiek izgatavots no bioloģiski vērtīgajiem minerāliem, kurus daba ir radījusi miljonu gadu laikā vieglas mineralizācijas procesā.

Speciāls sakausējums

Turot rokās Gastrolux trauku, Jūs jutīsiet kvalitāti tā svarā. Profesionālie trauki nav vieglākie.

Viskozās vielas nepieķeras

Tādas viskozas vielas kā medus vai eļļa nepieķeras pārklājumam, jo to sedz bimodāli materiāli, kas uzklāti ar NANO tehnoloģijas palīdzību.

Noņemamais rokturis

Jebkurai pannai ir iespējams uzstādīt noņemamo rokturi, kurš ir drošs, stabils un absolūti nekustīgs lietošanā.

No Bioloģiski Vērtīgiem Minerāliem

Gastrolux izmanto bioloģiski vērtīgus minerālus, kurus daba ir radījusi miljonu gadu laikā vieglas mineralizācijas procesā.

Augstākās kvalitātes virsmas pārklājums ar bimodāliem materiāliem, izmantojot NANO tehnoloģiju!

Gastrolux kvalitāte un īpašībasGastrolux - Biotan ir sena, tradīcijām bagāta Šveices kompānija, kuras kvalitāte tiek atzīta par vienu no pasaulē labākajām.

Veselīgai cepšanai un gatavošanai

Jau gadu desmitus Gastrolux® dedzīgi nodarbojas ar novatoriskiem materiāliem un uz nākotni tendētiem "hightech" paņēmieniem. Ar pasaules jauno Biotan® un pazīstamo Nano® tehnoloģiju mēs savienojam divas inteliģentas dabas iedvesmas vienā jaunā virsmas pārklājumā - Jūs gatavojat īpaši saudzīgi un bez taukvielām.
Kopā ar uztura ekspertu ieteiktajām eļļām Jums ir labākais pamats veselīgai gatavošanai. Esam uzmeklējuši Jūsu vajadzībām ļoti augstvērtīgu un garšīgu eļļu. Izmēģiniet, cik garšīga ir veselība!

 

Stabila pretpiedeguma struktūra

Daudzi augi, pamatojoties uz savu īpašo virsmas struktūru, parāda iespaidīgu fizikālo efektu. Tādas viskozas vielas kā medus vai eļļa nespēj rast iespēju saķerei ar mikroskopiski mazajiem šūnas paaugstinājumiem. Šo neredzamo, gluži ģeniālo virsmas struktūru mēs atdarinājām ar jauniem bimodāliem materiāliem un nano tehnoloģijas palīdzību. Līdz ar to iegūstam mūsu traukiem īpaši vieglu tīrīšanu, un visa pamatā - ilgstošu pretpiedeguma rezultātu saudzējošai un veselīgakai gatavošanai.

 

Rapšu eļļa ar izsmalcinātu sviesta aromātu

Rapšu eļļa no Zviedrijas ar izsmalcinātu sviesta aromātu, daudzveidīgi pielietojama:
- karsto ēdienu un salātu gatavošanai,
- cepšanai, tvaicēšanai, grilēšanai un kausēšanai,
- mērcēm, salātu mērcēm, lapu un dārzeņu salātiem,
- ideāla alternatīva sviestam un margarīnam,
-  nesatur holesterīnu.
Salīdzinājumā ar citām pirktākajām cepameļļām (piem. saulespuķu) satur vairāk omega-3 taukskābes. Tās ir nepieciešamas augšanai, attīstībai, ķermeņa funkciju un vispārējai veselības uzturēšanai. Ķermenis pats nevar šos taukus ražot, tādēļ tie regulāri ir jāuzņem ar pārtiku. (apm. 10g Vital eļļas satur organismam nepieciešamo taukskābju dienas devu).

 

Arī indukcijas plītīm paredzētā pamatne

Indukcijas plīts virsmām ir īpašas prasības pret traukiem. Mēs piedāvājam paralēlu produktu līniju ar magnetizējošā tērauda dibenu - paredzētu indukcijas plīts virsmām. Trauka piemērotību iespējams viegli pārbaudīt ar magnētu – vai tas pielīp trauka apakšai. Šo pārbaudi neiztur vara, alumīnija, porcelāna un ugunsizturīga stikla trauki, kas neder indukcijas plītīm. Pasūtot katlus un pannas, Jums būs jānorāda, kura veida plītīm attiecīgais trauks būs paredzēts - indukcijas vai ne-indukcijas (gāzes, elektriskā, keramiskā vai halogēna plītīm).


 

Tituliem bagāts zīmols

Gastrolux® ir šveiciešu un dāņu ģimenes kopuzņēmums, kurš ražošanu aizsāka 2004.gadā. Šī zīmola pirmsākumi meklējami pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados, kad augsti kvalificēto Dānijas metāla apstrādes meistaru pannas nonāca Šveices tirgotāju rokās. Šveices un Dānijas inovācijas, kompetence un meistarība sanāca kopā. Mērķis tika noteikts ātri - nodrošināt klientus ar  augstākās kvalitātes pannām un citiem ēdiena pagatavošanas piederumiem.
2004.gadā Gastrolux-Biotan® tika atzīts par pasaulē izcilāko ēdiena pagatavošanas trauku, "Pasaules čempionam pavāriem" Bocuse d'Or parādot augstākos klasi pavāra mākslā.

 

Perfektums slēpjas detaļās!

Gastrolux® jaunā pārklājuma sistēma no vērtīgajiem biominerāliem garantē robustu un eļļu atgrūdošu virsmu. Līdz ar to eļļas izmantošana tiek samazināta līdz minimumam un dod Jums iespēju izbaudīt gatavošanas priekus. Izmantotā Nano tehnoloģija sniedz maksimālu slīdību. Ergonomiski un karstumizturīgi līdz 240°C. Noņemamie rokturi ir jānoņem pirms ievietošanas cepeškrāsnī! 8mm bieza termopamatne pēc DIN normām, optimāla karstuma sadale.

 

Garantijas laiks 24 mēneši

Garantijas apkalpošana notiek garantijas servisā, uzrādot šo garantijas karti, pirkuma līgumu un bojāto produktu. Garantija attiecas tikai uz bojājumiem, kas radušies ražotāja vainas dēļ. Šī garantijas neattiecas uz produkta dabisko nolietojumu, kurš nenovēršami rodas produktu lietojot, kā arī uz defektiem, kas radušies lietotāja tīšas vai netīšas vainas dēļ. Saplēstiem stikla vākiem nav garantija.

Perfektums slēpjas detaļās.
Gastrolux® skatās mūsu Zemes attīstībā miljoniem gadu atpakaļ un kopā ar Biotan® sper milzīgu soli uz priekšu.